UP3B-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP3B-680-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP3B-680-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 68UH 1.6A 155.8 MOHM
Podatkovni listi: UP3B-680-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP3B-680-R
Številka dela UP3B-680-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 68UH 1.6A 155.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84294 pcs Podatkovni list UP3B-680-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.760" L x 0.520" W (19.30mm x 13.21mm)
Druga imena 513-1092-2
UP3B-680
UP3B-680-ND
UP3B680R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.268" (6.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 155.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 155.8 mOhm Max
Trenutna ocena 1.6A Tok - nasičenost 2A