UP2UC-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-151-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2UC-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.UP2UC-151-R.pdf2.UP2UC-151-R.pdf3.UP2UC-151-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2UC-151-R
Številka dela UP2UC-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149789 pcs Podatkovni list 1.UP2UC-151-R.pdf2.UP2UC-151-R.pdf3.UP2UC-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Druga imena UP2UC-151
UP2UC-151-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.21mm) Frekvenca - Samozadostna 6MHz
natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 400 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1A