UP2UC-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-101-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2UC-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
Podatkovni listi: 1.UP2UC-101-R.pdf2.UP2UC-101-R.pdf3.UP2UC-101-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP2UC-101-R
Številka dela UP2UC-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158229 pcs Podatkovni list 1.UP2UC-101-R.pdf2.UP2UC-101-R.pdf3.UP2UC-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™ 2UC
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena UP2UC-101
UP2UC-101-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.21mm) Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 280 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost 1.2A