UP2UC-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP2UC-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2UC-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.UP2UC-2R2-R.pdf2.UP2UC-2R2-R.pdf3.UP2UC-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP2UC-2R2-R
Številka dela UP2UC-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 6.1A 12 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125064 pcs Podatkovni list 1.UP2UC-2R2-R.pdf2.UP2UC-2R2-R.pdf3.UP2UC-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Druga imena 283-4085-2
UP2UC-2R2
UP2UC-2R2-ND
UP2UC-2R2-R-ND
UP2UC2R2R
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.21mm) Frekvenca - Samozadostna 80MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 6.1A 12 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max
Trenutna ocena 6.1A Tok - nasičenost 7A