UP2.8B-2R2-R
pregled izdelka
Številka dela: UP2.8B-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 3.1A 35.6 MOHM
Podatkovni listi: UP2.8B-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP2.8B-2R2-R
Številka dela UP2.8B-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 3.1A 35.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80967 pcs Podatkovni list UP2.8B-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Druga imena UP2-8B-2R2-R
UP2.8B-2R2
UP2.8B-2R2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.1A 35.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35.6 mOhm Max
Trenutna ocena 3.1A Tok - nasičenost 5.2A