UP2.8B-151-R
pregled izdelka
Številka dela: UP2.8B-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 620MA 971 MOHM
Podatkovni listi: UP2.8B-151-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP2.8B-151-R
Številka dela UP2.8B-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 620MA 971 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78046 pcs Podatkovni list UP2.8B-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Druga imena UP2-8B-151-R
UP2.8B-151
UP2.8B-151-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 971 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 971 mOhm Max
Trenutna ocena 620mA Tok - nasičenost 740mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UP2.8B-100-R
UP2.8B-100-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 10UH 2.1A 80 MOHM SMD
Na zalogi: 94644 pcs
Prenesi: UP2.8B-100-R.pdf
RFQ
UP2.8B-270-R
UP2.8B-270-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 27UH