UP2.8B-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP2.8B-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 780MA 622 MOHM
Podatkovni listi: UP2.8B-101-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP2.8B-101-R
Številka dela UP2.8B-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 780MA 622 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97806 pcs Podatkovni list UP2.8B-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™ 2.8
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena UP2-8B-101-R
UP2.8B-101
UP2.8B-101-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 622 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 622 mOhm Max
Trenutna ocena 780mA Tok - nasičenost 840mA