UP2.8B-331-R
pregled izdelka
Številka dela: UP2.8B-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 420MA SMD
Podatkovni listi: UP2.8B-331-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UP2.8B-331-R
Številka dela UP2.8B-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 420MA SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4649 pcs Podatkovni list UP2.8B-331-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Druga imena UP2-8B-331-R
UP2.8B-331
UP2.8B-331-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 420mA Nonstandard DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 420mA Tok - nasičenost -