UP1B-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP1B-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 3.1A 36.3 MOHM
Podatkovni listi: UP1B-2R2-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP1B-2R2-R
Številka dela UP1B-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 3.1A 36.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54808 pcs Podatkovni list UP1B-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1668-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.1A 36.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 36.3 mOhm Max
Trenutna ocena 3.1A Tok - nasičenost 3.5A