UP1B-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-331-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP1B-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 280MA 3.1 OHM
Podatkovni listi: UP1B-331-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP1B-331-R
Številka dela UP1B-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 330UH 280MA 3.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126866 pcs Podatkovni list UP1B-331-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1072-2
UP1B-331
UP1B-331-ND
UP1B331R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 3.1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost 310mA