UP1B-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP1B-151-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP1B-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 400MA 1.61 OHM
Podatkovni listi: UP1B-151-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP1B-151-R
Številka dela UP1B-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 400MA 1.61 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108289 pcs Podatkovni list UP1B-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija UNI-PAC™
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1229-2
UP1B151R
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.61 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.61 Ohm Max
Trenutna ocena 400mA Tok - nasičenost 460mA