SDQ25-R82-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-R82-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDQ25-R82-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 648NH SMD
Podatkovni listi: SDQ25-R82-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDQ25-R82-R
Številka dela SDQ25-R82-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 648NH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68931 pcs Podatkovni list SDQ25-R82-R.pdf
Toleranca ±30% Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SDQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število tuljav 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost - priključena v seriji 2.59µH Induktivnost - povezana vzporedno 648nH
Višina 0.098" (2.50mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 2.59µH Inductance - Connected in Series 648nH Inductance - Connected in Parallel 22.1 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 3.37A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 88.3 mOhm DC Resistance (DCR) - vzporedno 22.1 mOhm
Trenutna zasičenost - serija 2.5A Trenutna nasičenost - vzporedno 5A
Trenutna ocena - serija 1.68A Trenutna ocena - vzporedno 3.37A