SDQ25-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-331-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDQ25-331-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 329.7UH SMD
Podatkovni listi: SDQ25-331-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDQ25-331-R
Številka dela SDQ25-331-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 329.7UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58782 pcs Podatkovni list SDQ25-331-R.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SDQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število tuljav 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost - priključena v seriji 1.3mH Induktivnost - povezana vzporedno 329.7µH
Višina 0.098" (2.50mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 1.3mH Inductance - Connected in Series 329.7µH Inductance - Connected in Parallel 2.93 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 292mA Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 11.71 Ohm DC Resistance (DCR) - vzporedno 2.93 Ohm
Trenutna zasičenost - serija 111mA Trenutna nasičenost - vzporedno 222mA
Trenutna ocena - serija 146mA Trenutna ocena - vzporedno 292mA