SDQ25-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-R47-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDQ25-R47-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 392NH SMD
Podatkovni listi: SDQ25-R47-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDQ25-R47-R
Številka dela SDQ25-R47-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 392NH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70343 pcs Podatkovni list SDQ25-R47-R.pdf
Toleranca ±30% Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SDQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število tuljav 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost - priključena v seriji 1.57µH Induktivnost - povezana vzporedno 392nH
Višina 0.098" (2.50mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 1.57µH Inductance - Connected in Series 392nH Inductance - Connected in Parallel 18.1 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 3.71A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 72.5 mOhm DC Resistance (DCR) - vzporedno 18.1 mOhm
Trenutna zasičenost - serija 3.21A Trenutna nasičenost - vzporedno 6.43A
Trenutna ocena - serija 1.86A Trenutna ocena - vzporedno 3.71A