SDQ25-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-151-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDQ25-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 150.2UH SMD
Podatkovni listi: SDQ25-151-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDQ25-151-R
Številka dela SDQ25-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 150.2UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54853 pcs Podatkovni list SDQ25-151-R.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SDQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število tuljav 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost - priključena v seriji 600.6µH Induktivnost - povezana vzporedno 150.2µH
Višina 0.098" (2.50mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 600.6µH Inductance - Connected in Series 150.2µH Inductance - Connected in Parallel 1.5 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 408mA Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 6 Ohm DC Resistance (DCR) - vzporedno 1.5 Ohm
Trenutna zasičenost - serija 164mA Trenutna nasičenost - vzporedno 328mA
Trenutna ocena - serija 204mA Trenutna ocena - vzporedno 408mA