SDQ25-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-101-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDQ25-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 98.57UH SMD
Podatkovni listi: SDQ25-101-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDQ25-101-R
Številka dela SDQ25-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 98.57UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24882 pcs Podatkovni list SDQ25-101-R.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SDQ
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 513-1830-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost - priključena v seriji 394.3µH
Induktivnost - povezana vzporedno 98.57µH Višina 0.098" (2.50mm)
natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 394.3µH Inductance - Connected in Series 98.57µH Inductance - Connected in Parallel 1 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 499mA Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 4.02 Ohm
DC Resistance (DCR) - vzporedno 1 Ohm Trenutna zasičenost - serija 203mA
Trenutna nasičenost - vzporedno 405mA Trenutna ocena - serija 249mA
Trenutna ocena - vzporedno 499mA