SDQ12-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ12-R47-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDQ12-R47-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 490NH SMD
Podatkovni listi: SDQ12-R47-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDQ12-R47-R
Številka dela SDQ12-R47-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 490NH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56411 pcs Podatkovni list SDQ12-R47-R.pdf
Toleranca ±30% Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SDQ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število tuljav 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost - priključena v seriji 1.96µH Induktivnost - povezana vzporedno 490nH
Višina 0.047" (1.19mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 1.96µH Inductance - Connected in Series 490nH Inductance - Connected in Parallel 32.5 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 2.78A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 129.8 mOhm DC Resistance (DCR) - vzporedno 32.5 mOhm
Trenutna zasičenost - serija 2.17A Trenutna nasičenost - vzporedno 4.34A
Trenutna ocena - serija 1.39A Trenutna ocena - vzporedno 2.78A