SD20-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-151-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD20-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 435MA 1.37 OHM
Podatkovni listi: SD20-151-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD20-151-R
Številka dela SD20-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 435MA 1.37 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100888 pcs Podatkovni list SD20-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Druga imena SD20-151
SD20-151-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 435mA 1.37 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.37 Ohm
Trenutna ocena 435mA Tok - nasičenost 228mA