SD20-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-101-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD20-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 495MA 1.06 OHM
Podatkovni listi: SD20-101-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD20-101-R
Številka dela SD20-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 495MA 1.06 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112359 pcs Podatkovni list SD20-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SD20-101
SD20-101-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 495mA 1.06 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.06 Ohm
Trenutna ocena 495mA Tok - nasičenost 283mA