SD20-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-2R2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD20-2R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.45A 42.9 MOHM
Podatkovni listi: SD20-2R2-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD20-2R2-R
Številka dela SD20-2R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2UH 2.45A 42.9 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107278 pcs Podatkovni list SD20-2R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Druga imena SD20-2R2
SD20-2R2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.45A 42.9 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 42.9 mOhm
Trenutna ocena 2.45A Tok - nasičenost 1.87A