SD18-680-R
pregled izdelka
Številka dela: SD18-680-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 68UH 514MA 979.8 MOHM
Podatkovni listi: SD18-680-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD18-680-R
Številka dela SD18-680-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 68UH 514MA 979.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93786 pcs Podatkovni list SD18-680-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Druga imena SD18-680
SD18-680-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 68µH Shielded Wirewound Inductor 514mA 979.8 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 979.8 mOhm
Trenutna ocena 514mA Tok - nasičenost 390mA