SD18-471-R
pregled izdelka
Številka dela: SD18-471-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470UH 201MA 6.39 OHM
Podatkovni listi: SD18-471-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD18-471-R
Številka dela SD18-471-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 470UH 201MA 6.39 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88113 pcs Podatkovni list SD18-471-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Druga imena SD18-471
SD18-471-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470µH Shielded Wirewound Inductor 201mA 6.39 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.39 Ohm
Trenutna ocena 201mA Tok - nasičenost 148mA