SD18-8R2-R
pregled izdelka
Številka dela: SD18-8R2-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 1.38A 135.1 MOHM
Podatkovni listi: SD18-8R2-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SD18-8R2-R
Številka dela SD18-8R2-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 8.2UH 1.38A 135.1 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93158 pcs Podatkovni list SD18-8R2-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Druga imena SD18-8R2
SD18-8R2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.38A 135.1 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 135.1 mOhm
Trenutna ocena 1.38A Tok - nasičenost 1.12A