SC24-222-R
pregled izdelka
Številka dela: SC24-222-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 2.2MH 20MA 36.4 OHM
Podatkovni listi: 1.SC24-222-R.pdf2.SC24-222-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SC24-222-R
Številka dela SC24-222-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 2.2MH 20MA 36.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6665 pcs Podatkovni list 1.SC24-222-R.pdf2.SC24-222-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Druga imena SC24-222
SC24-222-ND
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 2.2mH
Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm) Frekvenca - Samozadostna 1.5MHz
natančen opis 2.2mH Shielded Inductor 20mA 36.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 36.4 Ohm Max
Trenutna ocena 20mA Tok - nasičenost 20mA
Podobni izdelki
SC24-471-R
SC24-471-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 470UH 50MA 9.52 MOHM
Na zalogi: 3360 pcs
Prenesi: SC24-471-R.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 100UH 90MA 1.74 OHM
Na zalogi: 3583 pcs
Prenesi: SC24-101-R.pdf
SC24-1R0-R
Opis: FIXED IND 1UH 1A 20 MOHM SMD
Prenesi: SC24-1R0-R.pdf
Opis: FIXED IND 1.5MH 25MA 29.9 OHM
Opis: FIXED IND 220UH 80MA 4.51 OHM
Opis: FIXED IND 1MH 30A 14.3 OHM SMD
SC24-2R2-R
SC24-2R2-R
Opis: FIXED IND 2.2UH 800MA 60 MOHM
Prenesi: SC24-2R2-R.pdf
SC24-4R7-R
SC24-4R7-R
Opis: FIXED IND 4.7UH 600MA 110 MOHM
Prenesi: SC24-4R7-R.pdf
Opis: FIXED IND 390UH 60MA 9.11 OHM
Opis: FIXED IND 22UH 180MA 320 MOHM
Opis: FIXED IND 47UH 150MA 640 MOHM
Opis: FIXED IND 330UH 70MA 8.63 OHM
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%