SC24-152-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC24-152-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1.5MH 25MA 29.9 OHM
Podatkovni listi: 1.SC24-152-R.pdf2.SC24-152-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SC24-152-R
Številka dela SC24-152-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5MH 25MA 29.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3144 pcs Podatkovni list 1.SC24-152-R.pdf2.SC24-152-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SC24
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SC24-152
SC24-152-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 1.5mH
Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm) Frekvenca - Samozadostna 1.7MHz
natančen opis 1.5mH Shielded Inductor 25mA 29.9 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 29.9 Ohm Max
Trenutna ocena 25mA Tok - nasičenost 25mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC24-102-R
SC24-102-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 1MH 30A 14.3 OHM SMD
Na zalogi: 2731 pcs
Prenesi: SC24-102-R.pdf
RFQ
SC23-12YWA
SC23-12YWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3"
Na zalogi: 20048 pcs
Prenesi: SC23-12YWA.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 2.2MH 20MA 36.4 OHM
Prenesi: SC24-222-R.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 300MA 150 MOHM
Opis: FIXED IND 220UH 80MA 4.51 OHM
SC24-1R0-R
SC24-1R0-R
Opis: FIXED IND 1UH 1A 20 MOHM SMD
Prenesi: SC24-1R0-R.pdf
SC239DR2G
SC239DR2G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC COMPARATOR QUAD 14-SOIC
Prenesi:
Opis: FIXED IND 22UH 180MA 320 MOHM
Opis: FIXED IND 100UH 90MA 1.74 OHM
SC24-2R2-R
SC24-2R2-R
Opis: FIXED IND 2.2UH 800MA 60 MOHM
Prenesi: SC24-2R2-R.pdf
SC239DTBR2G
SC239DTBR2G
Opis: IC COMPARATOR QUAD 14-TSSOP
Prenesi:
Opis: FIXED IND 330UH 70MA 8.63 OHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%