SC24-391-R
pregled izdelka
Številka dela: SC24-391-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 390UH 60MA 9.11 OHM
Podatkovni listi: 1.SC24-391-R.pdf2.SC24-391-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SC24-391-R
Številka dela SC24-391-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 390UH 60MA 9.11 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4566 pcs Podatkovni list 1.SC24-391-R.pdf2.SC24-391-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Druga imena SC24-391
SC24-391-ND
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm) Frekvenca - Samozadostna 3.8MHz
natančen opis 390µH Shielded Inductor 60mA 9.11 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 9.11 Ohm Max
Trenutna ocena 60mA Tok - nasičenost 60mA
Podobni izdelki
SC24-221-R
SC24-221-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 220UH 80MA 4.51 OHM
Na zalogi: 6733 pcs
Prenesi: SC24-221-R.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 680UH 40MA 11.83 OHM
Na zalogi: 4882 pcs
Prenesi: SC24-681-R.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 22UH 180MA 320 MOHM
SC24-2R2-R
SC24-2R2-R
Opis: FIXED IND 2.2UH 800MA 60 MOHM
SC24-1R0-R
Opis: FIXED IND 1UH 1A 20 MOHM SMD
Prenesi: SC24-1R0-R.pdf
Opis: FIXED IND 330UH 70MA 8.63 OHM
Opis: FIXED IND 47UH 150MA 640 MOHM
Opis: FIXED IND 470UH 50MA 9.52 MOHM
SC2424CSWTRT
SC2424CSWTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC CTLR CURR MODE MULTIPH 28SOIC
Prenesi:
Opis: FIXED IND 2.2MH 20MA 36.4 OHM
SC24-4R7-R
SC24-4R7-R
Opis: FIXED IND 4.7UH 600MA 110 MOHM
Prenesi: SC24-4R7-R.pdf
Opis: FIXED IND 560UH 50MA 10.14 OHM
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%