RL0809-332-R
pregled izdelka
Številka dela: RL0809-332-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 3.3MH 170MA 9.06 OHM
Podatkovni listi: RL0809-332-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL0809-332-R
Številka dela RL0809-332-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 3.3MH 170MA 9.06 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4176 pcs Podatkovni list RL0809-332-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.311" Dia (7.90mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 3.3mH Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 1MHz natančen opis 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 9.06 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 9.06 Ohm Max Trenutna ocena 170mA
Tok - nasičenost 134mA