RL0809-152-R
pregled izdelka
Številka dela: RL0809-152-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 1.5MH 255MA 4 OHM TH
Podatkovni listi: RL0809-152-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL0809-152-R
Številka dela RL0809-152-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5MH 255MA 4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6421 pcs Podatkovni list RL0809-152-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.311" Dia (7.90mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 1.5mH Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 2MHz natančen opis 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 255mA 4 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Trenutna ocena 255mA
Tok - nasičenost 198mA