RL0809-123-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0809-123-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 12MH 93MA 30 OHM TH
Podatkovni listi: RL0809-123-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL0809-123-R
Številka dela RL0809-123-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 12MH 93MA 30 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5762 pcs Podatkovni list RL0809-123-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.311" Dia (7.90mm)
Ščitenje Unshielded Serija RL0809
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 12mH Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 520kHz natančen opis 12mH Unshielded Wirewound Inductor 93mA 30 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 30 Ohm Max Trenutna ocena 93mA
Tok - nasičenost 70mA