FRS-R-45ID
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRS-R-45ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/250VDC
Podatkovni listi: FRS-R-45ID.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRS-R-45ID
Številka dela FRS-R-45ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1921 pcs Podatkovni list FRS-R-45ID.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 1.060" Dia x 5.50" L (26.92mm x 139.70mm) Serija Fusetron™ FRS-R
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 45A
Razred RK5 Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200kA AC, 20kA DC
Odobritve CE, CSA, UL Aplikacije Electrical, Industrial
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FRS-R-400
FRS-R-400
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 400A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 324 pcs
Prenesi: FRS-R-400.pdf
RFQ
FRS-R-40
FRS-R-40
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/250VDC
Na zalogi: 2542 pcs
Prenesi: FRS-R-40.pdf
RFQ
FRS-R-40ID
FRS-R-40ID
Na zalogi: 1946 pcs
Prenesi: FRS-R-40ID.pdf
FRS-R-6
FRS-R-6
Opis: FUSE CARTRIDGE 6A 600VAC/300VDC
Prenesi: FRS-R-6.pdf
FRS-R-4/10
FRS-R-4/10
Opis: FUSE CARTRIDGE 4MA 600VAC/300VDC
Prenesi: FRS-R-4/10.pdf
FRS-R-45
FRS-R-45
Opis: FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/250VDC