FRS-R-40ID
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRS-R-40ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/250VDC
Podatkovni listi: FRS-R-40ID.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRS-R-40ID
Številka dela FRS-R-40ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1946 pcs Podatkovni list FRS-R-40ID.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 1.060" Dia x 5.50" L (26.92mm x 139.70mm) Serija Fusetron™ FRS-R
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 40A