FRS-R-35ID
pregled izdelka
Številka dela: FRS-R-35ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/250VDC
Podatkovni listi: FRS-R-35ID.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRS-R-35ID
Številka dela FRS-R-35ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2059 pcs Podatkovni list FRS-R-35ID.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 1.060" Dia x 5.50" L (26.92mm x 139.70mm) Serija Fusetron™ FRS-R
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 35A