FRS-R-30ID
pregled izdelka
Številka dela: FRS-R-30ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: FRS-R-30ID.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRS-R-30ID
Številka dela FRS-R-30ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4082 pcs Podatkovni list FRS-R-30ID.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.810" Dia x 5.00" L (20.57mm x 127.00mm) Serija Fusetron™ FRS-R
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 30A
Razred RK5 Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200kA AC, 20kA DC
Odobritve CE, CSA, UL Aplikacije Electrical, Industrial
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FRS-R-30
FRS-R-30
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 3512 pcs
Prenesi: FRS-R-30.pdf
RFQ
FRS-R-300
FRS-R-300
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 300A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 313 pcs
Prenesi: FRS-R-300.pdf
RFQ
FRS-R-35
FRS-R-35
Opis: FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/250VDC