FRS-R-50ID
pregled izdelka
Številka dela: FRS-R-50ID
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC
Podatkovni listi: FRS-R-50ID.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRS-R-50ID
Številka dela FRS-R-50ID Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2190 pcs Podatkovni list FRS-R-50ID.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 1.060" Dia x 5.50" L (26.92mm x 139.70mm) Serija Fusetron™ FRS-R
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 50A
Razred RK5 Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200kA AC, 20kA DC
Odobritve CE, CSA, UL Aplikacije Electrical, Industrial
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FRS-R-450
FRS-R-450
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 450A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 221 pcs
Prenesi: FRS-R-450.pdf
RFQ
FRS-R-500
FRS-R-500
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 215 pcs
Prenesi: FRS-R-500.pdf
RFQ
FRS-R-5
FRS-R-5
Opis: FUSE CARTRIDGE 5A 600VAC/300VDC
Na zalogi: 3945 pcs
Prenesi: FRS-R-5.pdf
FRS-R-60
FRS-R-60
Opis: FUSE CARTRIDGE 60A 600VAC/250VDC