FP1507R1-R185-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1507R1-R185-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1507R1-R185-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 185NH 45A 0.52 MOHM
Podatkovni listi: FP1507R1-R185-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1507R1-R185-R
Številka dela FP1507R1-R185-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 185NH 45A 0.52 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72014 pcs Podatkovni list FP1507R1-R185-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.575" L x 0.335" W (14.60mm x 8.50mm)
Ščitenje Shielded Serija FP1507R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4590-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 185nH
Višina - sedež (maks.) 0.264" (6.70mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 185nH Shielded Wirewound Inductor 45A 0.52 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.52 mOhm
Trenutna ocena 45A Tok - nasičenost 40A