FP1505R1-R25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1505R1-R25-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1505R1-R25-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 250NH 53A 0.47 MOHM
Podatkovni listi: FP1505R1-R25-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
744 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1505R1-R25-R
Številka dela FP1505R1-R25-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 250NH 53A 0.47 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107280 pcs Podatkovni list FP1505R1-R25-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.579" L x 0.264" W (14.70mm x 6.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1505
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 250nH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 250nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm Trenutna ocena 53A
Tok - nasičenost 42A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP150R07N3E4B11BOSA1
FP150R07N3E4B11BOSA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IGBT MODULE VCES 650V 150A