FP1505R1-R15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1505R1-R15-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1505R1-R15-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150NH 53A 0.47 MOHM
Podatkovni listi: FP1505R1-R15-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
744 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1505R1-R15-R
Številka dela FP1505R1-R15-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150NH 53A 0.47 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107832 pcs Podatkovni list FP1505R1-R15-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.579" L x 0.264" W (14.70mm x 6.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1505
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm Trenutna ocena 53A
Tok - nasičenost 72A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP14969_FLORENTINA-2X2-W
FP14969_FLORENTINA-2X2-W
Proizvajalci: LEDiL
Opis: LENS SQUARE 4 POS 95.57X95.57MM
Na zalogi: 4335 pcs
Prenesi:
RFQ
FP14997_FLORENTINA-HLD-W
FP14997_FLORENTINA-HLD-W
Proizvajalci: LEDiL
Opis: HOLDER RECTANG 12 POS 285.6+19.5
Na zalogi: 4767 pcs
Prenesi: FP14997_FLORENTINA-HLD-W.pdf
RFQ
FP1505R1-R10-R
FP1505R1-R10-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 100NH 53A 0.47 MOHM
Prenesi: FP1505R1-R10-R.pdf
FP1505R1-R12-R
FP1505R1-R12-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 120NH 53A 0.47 MOHM
Prenesi: FP1505R1-R12-R.pdf
FP14968_FLORENTINA-2X2-O
FP14968_FLORENTINA-2X2-O
Prenesi:
FP1507R1-R185-R
FP1507R1-R185-R
Opis: FIXED IND 185NH 45A 0.52 MOHM
Prenesi: FP1507R1-R185-R.pdf
FP1505R1-R30-R
FP1505R1-R30-R
Opis: FIXED IND 300NH 53A 0.47 MOHM
Prenesi: FP1505R1-R30-R.pdf
FP14998_FLORENTINA-HLD-WW
FP14998_FLORENTINA-HLD-WW