DR127-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-151-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR127-151-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150UH 1.59A 247 MOHM
Podatkovni listi: DR127-151-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR127-151-R
Številka dela DR127-151-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150UH 1.59A 247 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94813 pcs Podatkovni list DR127-151-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1041-2
DR127-151
DR127-151-ND
DR127151R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 1.59A 247 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 247 mOhm
Trenutna ocena 1.59A Tok - nasičenost 3.01A