DR127-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-101-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR127-101-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.96A 163 MOHM
Podatkovni listi: DR127-101-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR127-101-R
Številka dela DR127-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH 1.96A 163 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101334 pcs Podatkovni list DR127-101-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija DR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1038-2
DR127-101
DR127-101-ND
DR127101R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.96A 163 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 163 mOhm
Trenutna ocena 1.96A Tok - nasičenost 3.64A