DR125-R47-R
EatonEaton
DR125-R47-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR125-R47-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 470NH 17.6A 1.8 MOHM
Podatkovni listi: DR125-R47-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR125-R47-R
Številka dela DR125-R47-R Proizvajalec Eaton
Opis FIXED IND 470NH 17.6A 1.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43239 pcs Podatkovni list DR125-R47-R.pdf
Napetost - razčlenitev - Uporaba Shielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Serija DR RoHS Status Digi-Reel®
Ocene - Polarizacija Nonstandard
Druga imena 283-4065-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca DR125-R47-R Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Vrsta strojne opreme 470nH Frekvenca - preskus -
Frekvenca - Samozadostna 1.8 mOhm Razširjen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 17.6A 1.8 mOhm Nonstandard
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Premer - ramena -
Opis FIXED IND 470NH 17.6A 1.8 MOHM Čas zamude 100kHz
DC Resistance (DCR) 33A Trenutna ocena 17.6A