MF-RHT1100-2
pregled izdelka
Številka dela: MF-RHT1100-2
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka 11.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET
Podatkovni listi: MF-RHT1100-2.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF-RHT1100-2
Številka dela MF-RHT1100-2 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis 11.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 69807 pcs Podatkovni list MF-RHT1100-2.pdf
Napetost - maks 16V Tip Polymeric
Čas do potovanja 11s Debelina (maks.) -
Serija Multifuse®, MF-RHT RoHS Status RoHS Compliant
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 13 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 5.5 mOhms
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Disc Druga imena MF-RHT1100-2CT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 11A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 20A Tok - maks 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 11A Odobritve -