MF-RHT1100-0
pregled izdelka
Številka dela: MF-RHT1100-0
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka 11.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET
Podatkovni listi: MF-RHT1100-0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MF-RHT1100-0
Številka dela MF-RHT1100-0 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis 11.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 169409 pcs Podatkovni list MF-RHT1100-0.pdf
Napetost - maks 16V Tip Polymeric
Čas do potovanja 11s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.118" W (21.00mm x 3.00mm) Serija Multifuse®, MF-RHT
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 13 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 5.5 mOhms
Ocene AEC-Q200 Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.028" (26.10mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 11A Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 20A
Tok - maks 100A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 11A