MF-RHT1000-AP
pregled izdelka
Številka dela: MF-RHT1000-AP
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka 10.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET
Podatkovni listi: MF-RHT1000-AP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MF-RHT1000-AP
Številka dela MF-RHT1000-AP Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis 10.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154358 pcs Podatkovni list MF-RHT1000-AP.pdf
Napetost - maks 16V Tip Polymeric
Čas do potovanja 9s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.118" W (17.50mm x 3.00mm) Serija Multifuse®, MF-RHT
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 15 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 6.2 mOhms
Ocene AEC-Q200 Paket / primer Radial, Disc
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.402" (10.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.051" (26.70mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 18.5A
Tok - maks 100A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 10A