CM252016-R47ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-R47ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM252016-R47ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 470NH 155MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: CM252016-R47ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM252016-R47ML
Številka dela CM252016-R47ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 470NH 155MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6872 pcs Podatkovni list CM252016-R47ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CM252016
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Frekvenca - Samozadostna 160MHz natančen opis 470nH Unshielded Wirewound Inductor 155mA 1 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Trenutna ocena 155mA