CM252016-R68ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-R68ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM252016-R68ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 680NH 140MA 1.25 OHM
Podatkovni listi: CM252016-R68ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM252016-R68ML
Številka dela CM252016-R68ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 680NH 140MA 1.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4268 pcs Podatkovni list CM252016-R68ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CM252016
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Frekvenca - Samozadostna 135MHz natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 1.25 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max Trenutna ocena 140mA