CM252016-R33ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM252016-R33ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM252016-R33ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330NH 170MA 850 MOHM
Podatkovni listi: CM252016-R33ML.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM252016-R33ML
Številka dela CM252016-R33ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330NH 170MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5020 pcs Podatkovni list CM252016-R33ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CM252016
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Frekvenca - Samozadostna 190MHz natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 850 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max Trenutna ocena 170mA