SCIHP0718-R82M
BelBel
SCIHP0718-R82M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIHP0718-R82M
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 820NH 8A 15.9 MOHM SMD
Podatkovni listi: SCIHP0718-R82M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SCIHP0718-R82M
Številka dela SCIHP0718-R82M Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 820NH 8A 15.9 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 280592 pcs Podatkovni list SCIHP0718-R82M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz
Induktivnost 820nH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 820nH Shielded Wirewound Inductor 8A 15.9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15.9 mOhm Max Trenutna ocena 8A
Tok - nasičenost 14A