SCIHP0718-R33M
BelBel
SCIHP0718-R33M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIHP0718-R33M
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 330NH 12A 7 MOHM SMD
Podatkovni listi: SCIHP0718-R33M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCIHP0718-R33M
Številka dela SCIHP0718-R33M Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 330NH 12A 7 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 307746 pcs Podatkovni list SCIHP0718-R33M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Ščitenje Shielded Serija SCIHP0718
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330nH Shielded Wirewound Inductor 12A 7 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max Trenutna ocena 12A
Tok - nasičenost 18A