SCIHP0718-R68M
BelBel
SCIHP0718-R68M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCIHP0718-R68M
Proizvajalec / znamka: Bel
Opis izdelka FIXED IND 680NH 9A 13.9 MOHM SMD
Podatkovni listi: SCIHP0718-R68M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SCIHP0718-R68M
Številka dela SCIHP0718-R68M Proizvajalec Bel
Opis FIXED IND 680NH 9A 13.9 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 302911 pcs Podatkovni list SCIHP0718-R68M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200kHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 680nH Shielded Wirewound Inductor 9A 13.9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13.9 mOhm Max Trenutna ocena 9A
Tok - nasičenost 15A