AWP26-8241-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP26-8241-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWP26-8241-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN SOCKET IDC 26POS W/STR GOLD
Podatkovni listi: AWP26-8241-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWP26-8241-T-R
Številka dela AWP26-8241-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN SOCKET IDC 26POS W/STR GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5554 pcs Podatkovni list AWP26-8241-T-R.pdf
Vrsta žice Ribbon Cable Žični merilnik -
Serija - Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Druga imena AWP268241TR
HSR26H
Število vrstic 2
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Lastnosti Feed Through, Strain Relief Tip pritrjevanja -
natančen opis 26 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Vrsta kontakta Female Socket
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Podobni izdelki
AWP30-7540-T-R
AWP30-7540-T-R
Proizvajalci: ASSMANN WSW Components
Opis: CONN SOCKET IDC 30POS W/KEY TIN